Xpro Lithuania    Omni ID   Daily

Jėgos aitvarai

Kitesurfing ( KITE - anglų kalboje aitvaras) - tai ekstremali vandens sporto šaka, populiarėjanti visame pasaulyje milžiniškais tempais. Tai sportas apjungiantis savyje keletą sporto šakų: burlentes, vandens slides, banglentes, parasparnių sportą, snieglentes. Sportininkas čiuozia vandens paviršiumi ant nedidelės  1,2 - 1,8m. ilgio lentos, daro įvairiausius triukus ar tiesiog aukštus šuolius (5-20m.!) traukiamas galingo aitvaro (kaito).

Dar prieš kelerius metus šis sportas buvo tituluojamas kaip ypatingai ekstremalus ir pavojingas. Kaitavimu užsiimdavo  tik labai sportiški ir drąsūs  žmonės. Tačiau metams bėgant  jėgos aitvarų gamintojai pritaikė daug naujų idėjų ir  ištobulino įrangą. Kaitai tapo daug tikslesni, lengviau valdomi ir gerokai saugesni.   Šios inovacijos  leidžia saugiai  kaituoti vis didesniai žmonių auditorijai. Kiekvienas kaituotojas  asmeniškai pasirenka  ekstremalumo lygį!  Šiuo sportu dabar gali užsiimti beveik visi: vaikai, moterys, vyrai.  

XPRO jau pristato naujausius CABRINHA 2015 kaitus! Naujas dizainas, ištobulinta valdymo sistema, lengvas valdymas, beveik savaiminis kilimas iš vandens ir daug kitų puikių savybių! Pabandykite naujuosius Velocity (lenktyninis), Switchblade bei Radar (wakestyle, freeride),  ir žinoma bangų karalių DRIFTER. Na ir frystailerių džiaugsmui  sukurtas C-tipo kaitas Chaos.

Visas prekes rasite mūsų e-parduotuvėje.

 

2015sw.jpg (zoomed, 481x360)