Perkamiausios

Specialūs pasiūlymai

Mūsų parduotuvės

Mūsų parduotuvės

XPRO parduotuvės: Vilniuje, S. Žukausko g. 39 ir Kaune Pramonės g. 15

KAIP IŠSIRINKTI JĖGOS AITVARĄ?

   Kaitavimas yra ekstremali sporto šaka, todėl rekomenduojame pradėti nuo kaitų-jėgos aitvarų mokyklos. Jūs ne tik išmoksite saugiai valdyti kaitą, bet taip pat susipažinsite su aitvarų gamintojais, aitvarų modeliais. Patyrę instruktoriai padės išsirinkti jums tinkamą įrangą.

Jums reikės jėgos aitvaro, vairalazdės (baro) su stropomis, lentos, t...

   Kaitavimas yra ekstremali sporto šaka, todėl rekomenduojame pradėti nuo kaitų-jėgos aitvarų mokyklos. Jūs ne tik išmoksite saugiai valdyti kaitą, bet taip pat susipažinsite su aitvarų gamintojais, aitvarų modeliais. Patyrę instruktoriai padės išsirinkti jums tinkamą įrangą.

Jums reikės jėgos aitvaro, vairalazdės (baro) su stropomis, lentos, trapecijos,  hidrokostiumo, gelbėjimosi liemenės.

Aitvarų kategorijos.

Kiekvienas gamintojas savo asortimente turi kelis aitvarų tipus.

Freeride/wakestyle aitvarai rekomenduojami pradedantiems kaituotojams dėl tokių šių aitvarų savybių, kaip gera trauka, stabilumas, tikslumas, aukšti šuoliai. Populiariausias šio tipo modelis Cabrinha Switchblade, jau dešimt metų dominuoja freeride/wakestyle kategorijoje.

Pažengę kaituotuojai renkasi Freestyle, kiti Surfing kategorijos aitvarus. Cabrinha Drifter jau kelis metus iš eilės tituluojamas surf kategorijos aitvarų karaliumi. Šis aitvaras leidžia puikiai jaustis kaituotuojui bangose. Labai greitas ir galingas, kai reikia kilti į vėją ir bangas, bei nepastebimas mėgaujantis slydimu nuo bangos. Sportininkams, besitreniruojantiems freestyle triukus, nepamainomas bus Cabrinha Chaos arba Cabrinha FX. Greiti, tikslūs, puikūs „unhook“ režime.

FX tai naujas Cabrinha kaitas. Šis aitvaras apjungia geriausias Switchblade, Chaos ir Drifter savybes. Jei save laikote greit progresuojančiu, tai šis aitvaras tiks labiausiai.

Aitvaro dydžio pasirinkimas.

Aitvaro dydis parenkamas atsižvelgiant į žmogaus svorį, bei vyraujančius vėjus. Aitvarų gamintojai nurodo kiekvieno modelio skirtingų dydžių aitvarų vėjo diapazonus 75-80kg plaukikui.

Pvz.: jei ketinate įsigyti tik vieną aitvarą, o jūsų svoris yra apie 80kg, ir dažniausiai kaituosite Lietuvos pajūryje ar prie Kuršių marių, tai mes rekomenduojame 11-12m dydžio aitvarą, kuriuo komfortiškai galėsite naudotis pučiant 6-10m/s vėjui.

Įsigiję porą skirtingo dydžio jėgos aitvarų, galėsite kaituoti platesniame vėjo stiprumo diapazone.

Įrangos kaina.

Įrangos kaina priklauso nuo aitvaro komplektuojančioms  dalims panaudotų medžiagų ir pagaminimo  kokybės, bei nuo jo skraidymo ir saugumo charakteristikų.

Cabrinha aitvarai daug metų pasižymi geriausia kokybe ir išskirtiniu dizainu. Ženkliai sutaupyti galima perkant du Cabrinha aitvarus ir vieną reguliuojamo pločio barą, tinkantį skirtingų dydžių aitvarams.

Didelį pagreitį pagavusi CrazyFly kompanija iš Slovakijos nemažina tempo ir naujuosius Sculp aitvarus pagamino aukščiausios kokybės išlaikydami dar aukštesnį kainos/kokybės santykį.

Taip pat yra nemažai naudotos įrangos, bet ją rinktis reikėtų itin kruopščiai, nes iš pirmo žvilgsnio gerai atrodanti įranga gali būti visiškai susidėvėjusi.

Daugiau

KAIP IŠSIRINKTI JĖGOS AITVARĄ?  Nėra prekių šioje kategorijoje