Perkamiausios

Mūsų parduotuvės

Mūsų parduotuvės

XPRO parduotuvės: Vilniuje, S. Žukausko g. 39 ir Kaune Pramonės g. 15

FUERTEVENTURA 2016

2016 05 02 - 09 Išsvajota Fuerteventura

2016 metų buriavimo/kaitavimo sezoną nutarėme atidaryti  vienoje iš Kanarų salų  - Fuerteventuroje. Čia randasi visame pasaulyje žinomas surf centras Rene Egli, kurio paslaugomis mes ir naudosimės. Žinomas jis todėl, kad čia kiekvienais metais vyksta aukščiausio lygio PWA burlenčių slalomo ir freesty...

2016 05 02 - 09 Išsvajota Fuerteventura

2016 metų buriavimo/kaitavimo sezoną nutarėme atidaryti  vienoje iš Kanarų salų  - Fuerteventuroje. Čia randasi visame pasaulyje žinomas surf centras Rene Egli, kurio paslaugomis mes ir naudosimės. Žinomas jis todėl, kad čia kiekvienais metais vyksta aukščiausio lygio PWA burlenčių slalomo ir freestyle varžybos.

Užburiantys salos vaizdai, geras vėjas, vandenynas, geriausia pasaulyje įranga ir visur jaučiama surf dvasia. Mūsų laukia nepamirštami įspūdžiai ir daug gero laiko ant vandens!!!

Gyvensime už 3km nuo buriavimo centro esančiame Costa Calma miestelyje 4* R2 Rio Calma viešbutyje.
Taigi, kviečiame prisijungti prie mūsų  buriuotojus, kaituotuojus, banglentininkus ir atostogautojus.

Mūsų grupei yra rezervuota 20 kambarių viešbutyje. Į Fuerteventurą skrisime iš Varšuvos oro uosto. Iki jo iš Vilniaus mus nugabens mūsų grupei skirtas autobusas.

2016 05 02 – 09

Varšuva-Fuerteventura-Varšuva

 R2 Rio Calma 4* su pusryčiais ir vakariene

Kambarys standartinis

Kaina asmeniui : 710 eur, gyvenant dviviečiame kambaryje. (į kainą įtraukta: 7n viešbutyje,  nuvežimas autobusu  Vilnius-Varšuva-Vilnius, skrydis, pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas).

Dėl registracijos ir kitų klausimų  skambinkite tel. 8 682 49982 Mindaugas arba rašykite email mindaugas@xpro.lt.

Daugiau

FUERTEVENTURA 2016  Nėra prekių šioje kategorijoje