Perkamiausios

Specialūs pasiūlymai

  • Apkaustai  GNU B Real
    GNU B Real

    Apkaustai snieglentei moteriški

    135,00€ 179,00€

Mūsų parduotuvės

Mūsų parduotuvės

XPRO parduotuvės: Vilniuje, S. Žukausko g. 39 ir Kaune Pramonės g. 15

TECHNOLOGIJOS SNIEGLENČIŲ SPORTE

SNIEGLENTĖS LIBTECH ir GNU

JAV firma MERVIN (gamina Lib Tech, GNU snieglentes) naudoja 2 revoliucines technologijas. Tai BANANA TECH ROCKER ir MAGNE TRACTION

BANANA TECH ROCKER

Pagal šią technologiją pagamintos lentos yra išlenktos priešingai nei “tradicinės” t.y. abu lentos galai buvo pakelti i...

SNIEGLENTĖS LIBTECH ir GNU

JAV firma MERVIN (gamina Lib Tech, GNU snieglentes) naudoja 2 revoliucines technologijas. Tai BANANA TECH ROCKER ir MAGNE TRACTION

BANANA TECH ROCKER

Pagal šią technologiją pagamintos lentos yra išlenktos priešingai nei “tradicinės” t.y. abu lentos galai buvo pakelti i viršų ir ji su paviršiumi liečiasi vienu tašku, ties lentos viduriu.

 

Nauja forma buvo iš karto puikiai įvertinta ir profesionalų ir mėgėjų. Čiuožti naujomis lentomis buvo tikras malonumas! Jos buvo puikios visur - parke, puriame sniege, buvo atlaidžios klaidoms, lengvai darė posūkius (carving). Naujosios lentos iš karto pelnė gausybę pristižinių GOOD WOOD apdovanojimų.

Nors “banana” formos snieglentės ir buvo labai smagios čiuožti tačiau turėjo vieną nemažą trūkuma... Tas trūkumas yra nepakankamas snieglentės briaunos sukibimas su paviršiumi kai sniegas yra kietas, o ypač, kai trasa apledėjusi .Taip atsitinka dėl pakeltų lentos galų ir trumpesnio briaunos sukibimo ilgio.

Šį trūkumą MERVIN išsprendė su dar vienu savo išradimu (šį karta patentuotu! ). Tai MAGNE TRACTION!

 

Magne Traction- tai banguotos lentos briaunos. Tokia briauna su paviršiumi liečiasi 7 taškais (septynios strategiškai išdėstytos bangos). Dėka to snieglentė išlaiko puikų sukibimą ant bet kokio kietumo sniego ir net ant ledo! Banguota kraštinė į ledą įsirėžia kaip banguotas peilis duonai pjaustyti į šviežią batoną

Sujungus dvi technologijas Banana Tech Rocker bei Magne Traction, buvo pagamintos tobulos snieglentės!

Taigi, kokie yra LibTech ir GNU lentų, “gikluotų” Banana Tech Rocker bei Magne Traction PRIVALUMAI?

Puikus lentos sukibimas ant bet kokio kietumo sniego.

Pakelti lentos galai “atleidžia klaidas”. Lengva mokintis čiuožti.

Lengva čiuožti parke (briaunos nekliūna už kliūčių).

Lengva čiuožti puriu sniegu, nes nereikia labai stipriai spausti lentos galo. Dėl banana formos, lentos priekis pats kyla į viršų .

Stabilios čiuožiant dideliu greičiu.

Apibendrinant galima pasakyti kad geriausia Lib Tech ir GNU lentų savybė yra jų universalumas! Su bet kuriuo modeliu galima čiuožti bet kokiomis salygomis ir megejui ir profesionalui! Kai snieglentininkas tiksliau žino savo čiuožimo stilų (parkas, purus sniegas, didelis greitis) jis gali tiksliau pasirinkti modelį pagal savo poreikius.

Parkui- GNU Street, GNU B-Street (moteriška),Lib Tech Board Scratcher, Lib Tech Skate banana.

Dideliems kalnams ir greičiui bei puriam sniegui -Lib Tech TRS ir Travis Rice Series, GNU Riders Choice, Magic Banana

Dideliems greičiams ir šuoliams- Lib Tech Darker series, Jaime Leen Fundamentals.

Universalios- GNU Carbon Credit ir METAL Gnuru,

Reikėtų atskirai paminėti tokius modelius kaip Lib Tech T.Rice Pro, Lib Tech TRS, GNU Riders Choice. Šių modelių lentos turi formą vadinamą C2BTX. Tai tradicinės “CAMBER” bei naujosios “BANANA” formų hibridas.

Šios lentos yra puiki alternatyva visiems, kurie mėgsta ir naudoja tradicinės “CAMBER” formos lentas. Jos pasižymi visomis geriausiomis pastarūjų savybemis (stabilumas dideliuose greičiuose, didelė atsispyrimo energija (pop)) ir šalia to turi visas gerąsias BANANA TECH savybes: puikiai čiuožia puriame sniege bei yra atlaidžios klaidoms.

FLOW apkaustai snieglentėms

FLOW naudoja keletą unikalių technologijų, kurios daro šios firmos apkaustus labai patogius naudoti ir garantuoja puikią kontrolę ledžiantis nuo kalno.

RECLINING HIBACK- atlenkiama galinė apkausto dalis. Šios technologijos dėka, apkaustas užsegamas ir atsegamas vienu judesiu, t.y. atlenkiant arba užlenkiant apkausto galinę dalį. Viskas trunka keletą sekundžių, be to, užsegant apkaustus, nereikia sėstis ant sniego.

ACTIVE STRAP TECHNOLOGY. Ši technologija derinama su Reclining Hiback. Atlenkiant galinę apkausto dalį kartu automatiškai pakyla apkausto dalis laikanti viršutinę bato dalį. Taip padidėja tarpas per kurį batas įstatoma į apkaustą. Žymiai palengvėja atsistojimas į apkaustus ir jų užsegimas.

.

ROCKERED BASEPLATE- išlenkta apkausto bazė (pagrindas kuriuo apkaustas tvirtinamas prie snieglentės). Tokiu būdu sportininko energija tiesiogiai perduodama snieglentei. Pakelti bazės kraštai, posūkio metu, leidžia snieglentei linkti per išilginę ašį tuo garantuoja komfortišką ir kontroliuojamą čiuožimą.

DEELUXE SNIEGLENČIŲ BATAI

THERMO FLEX – tai technologija kai vidinis (minkštas) batas specialioje krosnelėje yra įkaitinamas iki 90-110 laipsnių temperatūros ir aušdamas įgauna tikslią kojos formą.

RIPCURL SLIDINĖJIMO APRANGA SU 37.5 TECHNOLOGIJA

Kai temperatūra prie žmogaus odos yra 37,5 laipsnių Celsijaus- žmogus jaučiasi komfortiškai. Taip pat mes jaučiamės gerai, kai drėgnumas prie kūno paviršiaus yra 35,5%.

Audiniai, pagaminti pagal 37,5 technologiją, pasižymi savybe išgąrinti drėgmę prikausomai nuo kūno temperatūros ir palaikyti optimalią temperatūrą bei drėgnumą. Kuo intensyviau sportininkas juda, tuo didesnė yra jo kūno paviršiaus temperatūra, tuo daugiau audinys išgąrina dregmės. Jei sportininkas juda ne taip intensyviai, audinys, reaguodamas į kūno temperatūrą, išgąrina mažiau drėgmės, tuo pačiu neleisdamas kūnui per daug atvėsti. Tokiu būdu sukuriamas optimalus mikroklimatas ir sportininkas jaučiasi komfortiškai nepriklausomai nuo judėjimo intensyvumo.

Kiti 37,5 technologijos privalumai:

Audinys džiūsta 5 kartus greičiau nei kiti panašus audiniai

Gamybai naudojamos natūralios medžiagos, todėl kūnas nesiliečia su dirginančiomis cheminėmis medžiagomis.

Aktyvios 37,5 dalelės yra pačiame audinyje, todėl savybės išlieka nepriklausomai nuo skalbimų skaičiaus.

Drėgmės garinimas- 40K.

Atsparumas vandeniui -30K.

Daugiau

TECHNOLOGIJOS SNIEGLENČIŲ SPORTE  Nėra prekių šioje kategorijoje