Perkamiausios

Mūsų parduotuvės

Mūsų parduotuvės

XPRO parduotuvės: Vilniuje, S. Žukausko g. 39 ir Kaune Pramonės g. 15

INFO

Šioje skiltyje jūs rasite mūsų naujienas, akcijas, nuotraukas ir video iš buriavimo kelionių ir  t.t...

INFO  Nėra prekių šioje kategorijoje

Subkategorija

 • NAUJIENOS

  Vartojimo kredito paslauga

  Galimybė įgyvendinti svajones šiandien!

   

  Vlniaus ir Kauno Xpro parduotuvėse pradėjo veikti Šiaulių banko lizingavimo sistema. 

  http://www.sblizingas.lt/ 

  Jūsų pasirinkimui:

  Vartojimo kredito sutarties terminas nuo 3 mėn. iki 60mėn.

  Vartojimo kredito suma nuo 150Lt iki 7000Lt.

 • AKCIJOS

  Visas prekes galite rasti mūsų parduotuvėse:

  Kaune
  Pramonės pr. 15
  Tel. +370 37 764390
  Mob. Tel. +370 687 22875
  El. paštas ramunas@xpro.lt

  Vilniuje
  S. Žukausko g. 39
  mob. tel. +370 682 49982


  El. paštas mindaugas@xpro.lt

 • VIDEO IR FOTO

  Video ir foto reportažai.

 • REMONTAS

  Visais burių remonto klausimais kreipkitės:

  mob.  8 601 80109 Rimvydas (Vilniuje)

  Dėl burlenčių remonto:

  mob. 8 674 34414 Naglis (Vilniuje)

  mob. 8 687 78187 Audrius (Kaune)

 • KAIP IŠSIRINKTI BURLENTĘ?

  Burlentės.  Kaip pradėti buriuoti? Kaip išsirinkti burlentę?

   

  Buriavimas su burlente – tai nepakartojami pojūčiai, gera treniruotė ir puikus laikas gamtoje. Pažiūrėjus iš šono į burlentę jau įvaldžiusius žmones gali pasirodyti, kad buriuoti ir valdyti ją yra nesunku. Bet pabandžius, supranti, kad tai nėra taip jau lengva.  Šiame rašinyje mes norėtume šiek tiek papasakoti kaip  greičiausiai išmokti  buriuoti su burlente. Kaip pasirinkti sau tinkamą įrangą ir kaip padaryti kuo didesnį progresą per kuo trumpesnį laiką.

  Taigi, jei norite sutaupyti laiko, pinigų ir savo nervų, tai geriausia pradžia būtų porą dienų praleisti burlenčių mokykloje (www.burlenciumokykla.lt). Čia jūs sužinosite pagrindinius principus ir įvaldysite mokyklinį buriavimo inventorių. Mokykloje mokinama su specialiu inventorium t.y. naudojamos didelės lentos (220L dydžio, su švertu) ir mažos burės. Toks inventorius leidžia padaryti labai didelį progresą per 2-3 dienas, išmokstami burlentės valdymo pagrindai ir taip pasiruošęs žmogus jau gali galvoti apie savo tikrąjį  inventorių su kurio  galės  tobulintis toliau. Vaizdžiai tariant, per dvi dienas buriavimo mokykloje jūs išmoksite važiuoti su triratuku.  Pvz., žmogus  savarankiškai mokindamasis ant tikros freeride lentos tą patį pasiekia per  10 ar daugiau dienų.

  Sekantis žingsnis po burlenčių mokyklos – tai tinkamo inventoriaus įsigijimas.  Pagrindiniai kriterijai įrangos komplektavimui: jūsų svoris, fizinis pasiruošimas,  vieta kur dažniausiai buriuosite, na ir kiek stipriai esate motyvuotas.

  Burlentės dydis ir kategorija.  Pradinukams rekomenduojama freeride kategorijos burlentė. Šios lentos padarytos taip, kad  glisavimą (glisavimas –tai būsena kai burlentė skrieja vandens paviršiumi 30-50km/h greičiu)  su burlente jūs išmoktumėte kuo greičiau.  Lentos dydis apytiksliai parenkamas, prie žmogaus svorio pridedant 50-70L. T.y.  jeigu svoris yra 80kg - tai burlentės dydis kuris matuojamas litrais būtų: 80+50=130L. 50L rekomenduotume pridėti žmonėms, kurie turi gerą kordinaciją ir fizinį pasiruošimą arba  daug užsispyrimo ir kantrybės. Kitu atveju geriau pridėti prie savo svorio 60 ar 70L.  Populiariausi burlenčių dydžiai vyramas nuo 130-160L. Merginoms nuo 110 – 135L.

  Burės dydis ir kategorija.  Burlentės dydis apsprendžia ir jūsų burių dydžius. Kiekviena burlentė turi savo burių diapazoną, kuris nurodytas gamintojo. Pvz., 150L freeride stiliaus burlentės burių diapazonas yra nuo 6-9m2.  Tobula, jei jūs turite dvi bures savo burlentei. Vieną didesnę, o kitą mažesnę. Tokiu atveju jūs komfortiškai galite treniruotis prie įvairiausių vėjų. O vėjas geriausiai tinkamas pradinukui nuo 5 – 10m/s. Jeigu rinktis tik vieną burę, tai geriau turėti didesnę. Dažniausiai vyrų naudojamos freeride burės nuo 7,5 – 8,5m2. Merginų nuo 5,7 – 6,7m2. Tokio dydžio burė jums bus tinkama maždaug 80% laiko, o 20% laiko  vėjas bus stipresnis ir norėsis mažesnės burės. Prie freeride kategorijos lentos geriausiai tiktų freeride kategorijos burė. Freeride kategorijos burės būna kemberinės arba bekemberinės. Lengviau mokintis su bekemberine bure, nes ji yra lengvesnė ir manevringesnė, lengviau surenkama, mažiau pažeidžiama. Kemberinė burė turi didesnį vėjo diapazoną, daugiau komforto plaukiant ir pučiant gūsingam vėjui, bet ją sunkiau išsikelti iš vandens, sunkiau takeluoti, ji jautresnė smūgiams.  

  Trapecija. Bene svarbiausias etapas mokinantis buriuoti su burlente – tai plaukimas su trapecija. Mokintis su trapecija reikia nedelsiant. Gabesnius mokinius mes pradedame mokinti su trapecija jau antrą burlenčių mokyklos dieną. Pabandžius buriuoti su tarpecija,  labai greitai tampa aišku, kad be jos buriuoti išvis neįmanoma, ypač pučiant stipresniam vėjui. Trapecijos būna sėdimos ir juosmeninės. Rekomenduojame pradėti nuo juosmeninės trapecijos, nes su ja lengviau prisikabinti ir atsikabinti nuo burės. Su ja jūs išmoksite teisingos stovėsenos, nes jinai signalizuoja apie jūsų neteisingą stovėseną kildama nuo juosmens į viršų ir spausdama krūtinę.

  Statistika.  Mes mokiname buriuoti ir prekiaujame buriavimo inventoriumi jau daug metų. Per tuos metus turėjome įvairiausių mokinių. Vidutiniškai naujokas pradeda užtikrintai lakstyti po ežerą su burlente po 3 – 4 sezonų. Jeigu per sezoną jis pagauna 15-20 dienų savo turimam inventoriui tinkamo vėjo. Gabiausiems, sportiškiausiems, kantriausiems, daugiausiai vėjo pagaunantiems pavyksta padaryti progresą iki pavėjinio posūkio gliso būsenoje per 1,5-2 sezonus. Bet tai yra tik pradžia. Kažkada ateina laikas slalomo lenktynėms, freestyle triukams ar bangų gaudymui jūroje. Žodžiu, progresuoti ir mokintis bus ką visą gyvenimą. Turbūt todėl tai taip įtraukia. Sėkmės!!!

 • GF LIZINGAS

  GF LIZINGAS

  Pirkdami išsimokėtinai su paslauga „GF Lizingas“ galėsite įsigyti bet kokią norimą prekę ar paslaugą, kainuojančią nuo 50 Eur iki 15.000 Eur. O pirmąją įmoką galėsite atidėti net iki 3 mėn.

  Daugiau apie „GF Lizingas“ paslaugą (įdėti nuorodą į https://www.gf.lt/pirkimas-issimoketinai/pirkimas-issimoketinai).

  ***

  Pas mus galite pirkti išsimokėtinai iki 15.000 eurų su „GF Lizingu“! Paslaugą teikiame kartu su partnere UAB „General Financing“.
  Norėdami pasinaudoti paslauga susikurkite pageidaujamų prekių krepšelį ir mes finansuosime bendrą jo sumą. Visas pirkimo išsimokėtinai sutarties sudarymo ir pasirašymo procesas vyksta saugiai internetu. Elektroniniu būdu pasirašyti dokumentai įgyja tokią pačią juridinę galią, kaip ir pasirašyti ranka.

  Pirkimo išsimokėtinai internetu privalumai:

  Greita, patogi ir nesudėtinga procedūra, trunkanti apie 15 min.;

  Viską atliksite vienu prisėdimu prie kompiuterio;

  Jūsų mokumo įvertinimas ir atsakymas dėl sutarties sudarymo bus pateikti iš karto;

  Galėsite pasirinkti Jums labiausiai tinkantį sutarties terminą ar įmokos dydį;

  Prekės finansavimo sutartį pasirašysite elektroniniu būdu – nereikės niekur eiti, nieko laukti.

  Finansavimo sąlygos perkant išsimokėtinai internetu su „GF Lizingu“:

  finansuosime pirkinio kainą nuo 50 iki 15.000 Eur;

  galėsite rinktis išsimokėjimo terminą iki 60 mėn.;

  pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių;

  pirkdami prekę išsimokėtinai iš karto tapsite prekės savininku;

  galėsite naudotis vienu plačiausių įmokų surinkimo tinklų.

  Pirkimo išsimokėtinai internetu paslauga gali pasinaudoti asmenys:

  gaunantys atlyginimą pagal darbo sutartį;

  gaunantys „Sodros“ mokamas nuolatines išmokas (pensijas, pašalpas ir pan.);

  ministerijų pensininkai (gaunantys ministerijų mokamas pensijas).

  Norint pasinaudoti pirkimo išsimokėtinai paslauga internetu, reikia turėti vieną iš asmens tapatybę įrodančių dokumentų:

  Lietuvos Respublikos piliečio pasą;

  asmens tapatybės kortelę.

  Taupykite savo laiką, pirkite išsimokėtinai internetu!

  Daugiau apie „GF Lizingas“ paslaugą (įdėti nuorodą į https://www.gf.lt/pirkimas-issimoketinai/pirkimas-issimoketinai).