Perkamiausios

Mūsų parduotuvės

Mūsų parduotuvės

XPRO parduotuvės: Vilniuje, S. Žukausko g. 39 ir Kaune Pramonės g. 15

KURSAI

Kaitavimo pamokos ir kursai ištisus metus.

KURSAI  Nėra prekių šioje kategorijoje

Subkategorija

 • VASAROS KURSAI

  Kaitų (jėgos aitvarų) mokykla

  Jau 19 metų mokiname kaituoti!

     

  XPRO jėgos aitvarų mokykla savo veiklą pradėjo nuo 2002 metų, nuo tada, kai pirmieji kaitai atsirado Lietuvoje. Mokyklos tikslas visada buvo saugiai ir greitai išmokinti žmones kaituoti.

   

  Vos tik jėgos aitvarų sportas atsirado Lietuvoje, tapo aišku, kad tai dar viena ekstremali sporto rūšis, kuriai įsisavinti reikalinga profesionalų priežiūra ir pagalba. Nors pradžioje dar nebuvo nei mokymo metodikos, nei patyrusių instruktorių, XPRO burlenčių specialistai pradėjo sėkmingai dalintis naujo sporto paslaptimis su visais ieškančiais naujų pojūčių.

  Metams bėgant patirtis augo, inventorius tobulėjo. Buvo sukurta IKO (International Kiteboarding Organization) Tarptautinė jėgos aitvarų organizacija, sukurta efektyvi ir saugi IKO mokymo metodika. Pradėti ruošti profesionalūs IKO instruktoriai. Jėgos aitvarų sportas tapo prieinamas ne tik "išrinktiesiems", ar turintiems ypač gerą sportinį pasirengimą sportininkams, bet visiems norintiems išmėginti kažką naujo.

  Kodėl LABAI REKOMENDUOJAME mokintis kaitavimo pas profesionalus, o ne naudotis "draugelio paslaugomis"?

  Štai pagrindinės priežastys:

  •1.     SAUGUMAS. Nors kaitai  tapo nepalyginamai saugesni, vis dėlto tai ekstremali sporto rūšis. Kaip ir mokantis vairuoti atomobilį, pradžioje būtina išklausyti teorijos kursą, pradėti nuo užsiėmimų krante su mažu aitvaru. Instruktorius, atsižvelgdamas į studento lygį, nusprendžia kada yra saugu imti didesnį kaitą ir daryti sudėtingesnius pratimus. IKO mokymo metodika užtikrina saugiausią ir greičiausią kelią išmokti kaituoti.

  •2.     TINKAMAS INVENTORIUS. Vejas būna skirtingo stiprumo, dėl to skirtingoms sąlygoms reikalingas skirtingo dydžio inventorius. Mokydamiesi kaitavimo mokykloje, tiktai gausite tinkamą inventorių tos dienos sąlygoms. Taip pat mokykloje gausite visas reikalingas saugumo priemones (liemenę, šalmą, hidrokostiumą, batus).

  •3.     PINIGAI IR ATSAKOMYBĖ. Nors kaitavimo kursai sąlyginai nėra pigūs, tačiau, geriau pagalvojus, mokindamiesi "normalioje" jėgos aitvarų mokykloje vis dėl to sutaupysite . Mokymosi metu gausite inventorių už kurį neatsakote. Mokslo pradžioje kaitas dažnokai krenta, neretai plyšta, yra didesnis pavojus apgadinti kitų sportininkų inventorių susidūrus. Instruktorius daro viską kad taip neatsitiktų, tačiau visko  būna..Bet kokiu atveju visą materialinę atsakomybę už inventorių "neša" instruktorius.

  4. TINKAMO INVENTORIAUS PASIRINKIMAS. Mokantis kaituoti jums nersikia jokio savo inventoriaus. Kursų metu bus galimybė išbandyti skirtingų dydžių ir modelių kaitus ir lentas todėl, kai nuspręsite įsigyti savo įrangą, tikrai žinosite ko jums reikia ir iš karto nusipirksite "tai ko reikia".

     

  KODĖL XPRO?

  •1.     Jau 19 metų mokome kaituoti ir žinone kaip tai padaryti greitai ir saugiai.

  •2.     Sertifikuoti instruktoriai moko pagal IKO metodiką. Baigę kursus gausite tarptautinį IKO sertifikatą su kuriuo galesite išsinuomoti kaitavimo inventorių visuose kaitavimo centruose užsienyje ir Lietuvoje.

  •3.     Mokymui naudojame naujausius CABRINHA (http://www.cabrinhakites.com/) jėgos aitvarus, kurie yra pripažinti kaip saugiausi kaitai Pasaulyje.

  •4.     Užsiėmimams vandenyje naudojame HEADZONE (http://www.headzone.com/) šalmus su radijo ryšiu. Su studentu instruktorius pastoviai palaiko ryšį, todėl mokymosi procesas yra žymiai efektyvesnis ir saugesnis.

     

     5.   Mokome Kuršių Mariose naujoje XPRO burlenčių ir jėgos aitvarų    mokykloje įsikūrusioje Svencelėje http://www.svencele.lt/. Čia galesite pernakvoti naujai įrengtuose kambariuose, skaniai pavalgyti ir, su vyno taure pasigrožėti Juodkrantės kopomis

  KAINOS

  6 VALANDŲ KURSAS - 350 EUR. Individualūs teoriniai ir praktiniai užsiemimai. Baigę šį kursą mokėsite saugiai elgtis su kaitu krante ir vandeny, sugebėsite savarankiškai plaukti ir sugrįžti i krantą.

      

  INDIVIDUALŪS VALANDINIAI UŽSIĖMIMAI. Atsižvelgiant į individualius pageidavimus ir studento lygį galimi trumpesni specializuoti užsiėmimai. 1 valandos kaina 70 EUR. Rekomenduojama jau mokantiems plaukti, bet norintiems pasitobulinti tam tikrose srityse- lentos pasigavimas vandeny, šuolių pagrindai, plaukimas bangose.

  PAŽINTINIS 2 val. JĖGOS AITVARŲ KURSAS- 100 EUR. Susipažinsite su jėgos aitvarų sporto pagrindais. Trumpas teorijos kursas, kaito valdymo pagrindai krante ir, pagal galimybę, vandeny.

  Kontaktai registracijai:

  Laima +370686 79979 laima@xpro.lt  (Svencele)