Perkamiausios

Mūsų parduotuvės

Mūsų parduotuvės

XPRO parduotuvės: Vilniuje, S. Žukausko g. 39 ir Kaune Pramonės g. 15

KELIONĖS

Vėjuotos kelionės su XPRO komanda.

KELIONĖS  Nėra prekių šioje kategorijoje

Subkategorija

 • BRAZILIJA

  Brazilija...:)

  SEZONAS BAIGĖSI? SEZONAS PRASIDĖJO! VISUS VISUS, KAS NORI PRATĘSTI VASAROS IR VĖJŲ SEZONĄ, VĖL KVIEČIAME Į SAULĖTĄ BRAZILIJĄ!
  DAUG DAUG VĖJO, SIELĄ GLOSTANTI ŠILUMA, TIKRI VAISIAI, KINO TEATRAS PO PALMĖMIS IR ŽINOMA KARŠTI PYRAGĖLIAI PUSRYČIAMS JŪSŲ JAU LAUKIA :) PASKUBĖKIT!


  informacija tel. 868633993 Darius, +558592260811 Arnis (Brazilija). El paštas darius@xpro.ltarnis@xpro.lt  

  Ciera regionas, Paracuru- šios vietos Lietuvos ir pasaulio vandens sportų entuziastams pristatinėti nereikia.. Jei nepabuvojo, tai girdėjo apie Paracuru tikrai visi.

  Tai viena is nedaugelio vietų planetoje, kurioje beveik ištisus metus pučia stabilus vėjas, yra šiltas oras bei vanduo.  Paracuru- tai vieta apie kurią svajoja ir kur sugryžta viso pasaulio vandens sporto entuziastai. Čia nuo spalio iki vasario mėn. pučia stabilus 10-15m/s vėjas, oro temperatūra +30, vandens + 27. Visi kas čia pabuvojo, pripažysta- tai rojus Žemėje!

  XPRO komanda lapkričio mėnesį pradeda kasmetinę windsurf/ kitesurf/ chillout stovyklą sporto ir poilsio bazėje Paracuru, kuri dabar turi naują pavadinimą "IGUANA PARK" http://www.stayiguanapark.com/

  Gerą laiką vandenyje ir ant kranto garantuojame!      

  Svarbi info:

  1.Skrydžiai. Patogiausia skristi per Lisaboną su Portugalijos avialinijomis TAP. Tai linijinis jungiamasis skrydis iš Vilniaus. T.y. bagažas priduodamas Vilniuje ir atsiimamas Fortalezoje (Brazijija). Kaina apie 4000 lt į abi puses Vilnius-Kopenhaga-Lisabona-Fortaleza.

  Atskridus į Fortalezą jus pasitiksime ir parsivešime į Paracuru. Nuo oro uosto iki mūsų bazės yra 80 km.

  Daugiau informacijos apie skrydžius teiraukitės :

   

  Kelionių agentūra Travel Oasis Maironio g. 13, LT-44298 Kaunas Tel.: +370 (37) 208000 Faks.: +370 (37) 209933 Mob. tel.: +370 (619) 99888 El. paštas: marius@travel-oasis.lt

  Internete: www.travel-oasis.lt

   

  2. Gyvenimas. Siūlome gyventi IGUANA PARK motelyje. http://www.stayiguanapark.com/  Dviviečio kambario kaina su sočiais pusryčiais - 100 Realų (apie 150 lt.)

  kambario su virtuve kaina - 130 Realų( apie 190 Lt.)

  3. Kitos išlaidos. Automobilio nuoma apie 100 Lt parai. Maisto kainos ženkliai mažesnes nei Lietuvoję (ne restoranuose). Pvz. Kilogramas šviežio tuno kainuoja apie 12 Lt., langustai 40lt/kg,

  Krepšelis įvairių vaisių 10 Lt ir t.t. Restoranuose kainos panašios į lietuviškas, tik maistas skanesnis :)

  Daug neišlaidaujant, dienos biudžetas žmogui (gyvenimas, automobilio nuoma dalinantis trims asmenims, maistas) gaunasi apie 150 Lt.

  4. Viza. Vizų į Braziliją Lietuvos piliečiams jau nereikia. 

  Dėl registracijos ir išsamesnės informacijos kreipkitės telefonu 8 686 33993 Darius

  Iki susitikimo :)

   XPRO TEAM

 • MAROKAS

  Marokas- Afrikos Havajai! Tokį palyginimą galima dažnai pamatyti žurnaluose buriuotojams, kaituotojams ir serfingistams. Tą galime pasakyti ir mes, grupė kaituotojų iš Lietuvos, praleidę 10 puikių dienų Maroke Essaouira regione.  Nostabi gamta, stabilus 10-15m/s vėjas,  tobulo grožio iki 200 m ilgo bangos , begaliniai smėlio paplūdimiai. Tai vieta į kuria norisi sugrįžti kiekvienam nors kartą ten pabuvojusiam...

  Kelionė.  

  Skridome RYANAIR kompanijos lėktuvais Kaunas- Londonas-Agadir. Bilieto kaina 700-1000 lt priklausomai prieš kiek laiko bilietas perkamas. Inventoriaus transportavimas kainuoja nepigiai -40 Eur už vieną skrydį. Taigi per visus skrydžius tai sudarė apie 160 Eur . Į  Agadir'ą galima skristi per Briuselį, tačiau tada reikia nakvoti Briuselyje.. Kaina gaunasi panaši.

  Ryanair labai griežti bagažo klausimais. Už 40 Eur yra leidžiama pasiimti inventoriaus krepšį ne sunkesnį nei 20 kg.  Jei registruojant bagažą inventorius sveria 21 kg., jus privers išimti 1kg...Tikras absurdas...bet nieko nepadarysi "ordnung ist ordnung" kaip kažkada pasakė Gi de Mopasanas. Todel patartina kraunantis daiktus namuose viską tiksliai pasisverti, kad oro uoste netektų prakaituojant traukti iš krepšio inventoriaus, kišti jo į kišenes,  rengtis hidrokostiumo ir panašiai...  Tiesa inventoriaus krepšio gabaritai neribojami, tačiau tai menka paguoda, nes kaip patirtis parodė 20 kg sveria  1 surf tipo kaito lenta, 1 twintip lenta, kaitas, hidrokostiumas, trapecija, pompa na ir pats krepšys. Kaip ten bebutu, patirtis parodė, kad tiek inventoriaus pilnai pakanka..

  Agadire mus pasitiko taxi  ir  nuvežė į netoli Essaouira miestelio esantį namą, kuriame  ir gyvenome. Nuo Agadir iki Essaouira yra apie 160 km. Šis pervežimas kainuoja apie 15 EUR žmogui.  

  Gyvenimas.

   Gyvenome name, kurį išsinuomavome iš prancūzų šeimos. Namas yra 15km nuo Essaouira ir tiek pat nuo garsiausio Maroke buriavimo/kaitavomo spoto Sidi Kaouki. Kadangi nuomavomės automoblius, tai tokie atstumai buvo ne problema, juo labiau, kad buvome nusiteikę aplankyti kiek įmanoma daugiau buriavimo vietų tame regione (kai vėliau įsitikinome, nieko geriau už Sidi Kaouki nėra). Automobilius nuomavomės už 18 Eur už parą vietinėje Essaouira nuomoje (nuomos kaina oro uoste 30 Eur parai). 

  Namas, kuriame gyvenome-nuostabi autentiška berberų stiliaus vila su 5 miegamaisiais, didele svetaine, dar didesne terasa ir baseinu. Nuo terasos atsiveria kvapą gniaužiantis didelio slėnio su horizonte mėlynuojančiais kalnais peizažas... Tokio namo kaina 10 d. yra apie 1700 Eur. Komfortiškai gyventi jame gali 10 žmonių. 

  Maistą gaminomes patys arba vakarienę paruošdavo name dirbanti vietinė mergina. Skanesnio avienos troškinio, kurį ji pagamindavo pagal vietinį receptą dar neteko ragauti :)

  Nors dar prieš kelionę internete perskaitėme, kad vietiniai restoranėliai nepasižymi "ištaiginga" virtuve, vis delto nesusilaikėme neapsilankę vietinėse smuklėse ... Vieno karto užteko .Po to maitiomės tik namuose.. :)

   Tęsinys bus.....

  čia