Perkamiausios

Specialūs pasiūlymai

Mūsų parduotuvės

Mūsų parduotuvės

XPRO parduotuvės: Vilniuje, S. Žukausko g. 39 ir Kaune Pramonės g. 15

INFO

Šioje skiltyje jūs rasite mūsų naujienas, akcijas, nuotraukas ir video iš snowboardinimo  kelionių ir  t.t...

INFO  Nėra prekių šioje kategorijoje

Subkategorija

 • NAUJIENOS

  IŠBANDYK NAUJAUSIAS SNIEGLENTES

   

  Kviečiame jus išbandyti naujausias LibTech ir GNU snieglentes, bei FLOW apkaustus. Testavimai vyksta kelis kartus per savaitę,  atnaujintose Liepkalnio slidinėjimo trasose Vilniuje.

  Jums tereikia paskambinti mums ir užsiregistruoti jums patogiu laiku.

   

  Telefonai registracijai:

  Matas +37068249982

   

  Susitiksime ant kalno

  Xpro Team

  Pajuskite unikalias LibTech,  GNU ir Flow  technologijas!!!

 • AKCIJOS

  Pasinaudokite šia akcija ir gaukite 20% nuolaidą visoms nenukainuotoms prekėms. Akcija galioja mūsų parduotuvėse 2019 11 29-30 dienomis.

  XPRO parduotuvės

  Kaune
  Pramonės pr. 15
  Tel. +370 37 764390
  Mob. Tel. +370 687 22875
  El. paštas ramunas@xpro.lt

  Vilniuje
  S. Žukausko g. 39
  mob. tel. +370 682 49982 
  El. paštas matas@xpro.lt

 • SNIEGLENČIŲ SERVISAS

   Xpro teikiama paslauga - snieglenčių ir slidžių (kalnų ir lygumų) servisas.

     Snieglenčių, slidžių vaškavimas, poliravimas - 13 EUR;

     Snieglenčių kantų galandinimas - 7 EUR.

     Slidžių kantų galandinimas 10 EUR

     Įbrėžimų užliejimas, klijavimas 5-10 EUR

  Daugiau informacijos:

   Tel. nr.  +370  682 49982 Matas (Vilniuje)

  +370 687 22875 Ramunas (Kaune)

  matas@xpro.lt

 • VIDEO IR FOTO

  Video ir nuotraukų galerija.

 • KAIP IŠSIRINKTI...

  KAIP IŠSIRINKTI SNIEGLENTĖS BATUS

  Dažnas patyręs snieglentininkas pritaria, kad pagrindinė snieglentės komplekto dalis – batai. Toks teiginys paremtas tuo, kad neįmanoma pajausti magišką slidinėjimo būseną, kai atrodo, kad lenta suaugusi su kūnu, o pats kūnas ir sniegas tampa vienu, jei kojos vis taikysis pabėgti iš batų, bus peršlapusios ar pradės skaudėti.

  LANKSTUMAS

  Bato lankstumas nurodo, ar batas bus labiau kietas ar minkštas. Kietesni batai pasižymi geresne atrama bei manevringumu čiuožiant didesniu greičiu.

  Minkštesni batai ne tokie stabilūs, tačiau su jais patogiau šokinėti ir sukinėtis parke. Tie, kurie mėgsta abu, dažniausiai ieško vidutinio kietumo universalaus varianto.

  Bendrai priimto standarto matuoti lankstumui nėra. Kiekvienas gamintojas turi savo sistemą, tačiau galima atsiminti tokias gaires:

  Freestyle stilius: Minkšti batai (1-4)
  All-Mountain stilius: Vidutinio kietumo batai (5-7)
  Freeride/Backcountry stilius: Vidutinio kietumo-kieti batai (5-10)
  Race/Freecarve stilius: Kieti batai (7-10)

   

  VARSTYMAS

  TRADICINIAI RAIŠTELIAI
  Tai pats paprasčiausias ir pigiausias variantas iš trijų. Gali užtrukti, kol atrasi sau tinkamiausią būdą jiems suvarstyti, bet juos gali suveržti tiksliai tiek, kiek reikia, kad nenuspaustų kurios nors vienos vietos. Taip pat juos nesunku ir nebrangu pakeisti, kai nusidėvi ar plyšta. Vis dėlto, ilgiau slidinėjant jie gali atsipalaiduoti, o norint juos suveržti teks nusiimti pirštines.

  UŽTRAUKIAMI RAIŠTELIAI
  Tai varstymas, kuriam užtenka įkišti koją į batą, patraukti ploną virvelę į viršų ir pritvirtinti ją tam skirtoje spynoje. Ypač tvirta virvė eina per visą bato ilgį ir tolygiai jį prispaudžia prie kojos. Norint nusiimti batą, tereikia atlaisvinti spyną. Greita, paprasta ir patogu, tačiau gali būti, kad vietomis batas taip ir liks nepakankamai priveržtas. Be to, pasitaiko, kad tokie raišteliai atsilaisvina, o jam nutrūkus, pačiam pakeisti turbūt nepavyks.

  BOA
  Patogiausia ir greičiausiai apsiausite snieglentės batus su BOA sistema. BOA sistema veikia panašiai kaip užtraukiami raišteliai, tik vietoj virvės naudojamas metalinis trosas, o vietoj spynos – metalinė ritė bato priekyje, kurią sukant batas priveržiamas. Norint batą atlaisvinti, tereikia rutuliuką patraukti. Kai kurie batai su šia sistema turi dvi ar tris priveržiamas vietas, kurios reguliuojamos atskirai viena nuo kitos. Klaidingai manoma dėl BOA sistemos troso patvarumo ir keitimo sudėtingumo. Metalinis trosas tarnaus kelis kartus ilgiau, o reikalui esant, ji pakeitimas užtuks 10 min. nenaudojant jokių įrankių.

   

  VIDINIS BATAS

  Išimami ar prisiūti. Suformuoti šiluminėje krosnelėje.
  Išimami vidiniai batai geri tuo, kad juos galima išimti ir išdžiovinti iškart po naudojimo. Juos išvėdinus kita diena bus tikrai šiltesnė ir malonesnė. Be to, gerai išdžiovintas batas linkęs tarnauti ilgiau.

  Su prisiūtais batais to nepadarysi, tačiau po slidinėjimo juos vis tiek teks prapūsti fenu prieš paliekant džiūti patiems. Aukštos kokybės prisiūti vidiniai batai gali būti pagaminti iš greit džiūstančios antimikrobinės medžiagos.
  Geras prisitaikymas prie kojos yra vienas svarbiausių dalykų renkantis batą. Dauguma snieglentės vidinių batų optimaliai prisitaiko prie kojos formos po 5-6 slidinėjimo dienų. Tačiau yra batų, kurie gali būti suformuoti parduotuvėje specialiais prietaisais prieš slidinėjimą. Tam išimtas vidinis batas įkaitinamas šiluminėje krosnelėje, vėliau šiltas įdedamas į išorinį batą, koja įstatoma į šilta batą ir tvarkingai suveržiama. Apsiavęs batus žmogus 15min. stovėdamas laukia kol batas atvės.. Taip suformuotas batas bus idealiai pritaikytas prie individualios kojos.

   

  BATO DYDIS

  Tinkamai pasirinkti snieglenčių batų dydį labai svarbu. Pasirinkus per mažus batus, slidinėjimas bus nekomfortiškas. Kojas spaus, jos šals ir nutirpinės. Per dideli batai ilgainiui dar labiau išsitampys ir bus nesaugūs. Tai kaip pasirinkti tinkamą dydį?

  Matuojantis snieglentės batus dėvėk specialias snieglentei pritaikytas kojines.

  Stovint kaip ant lentos (pėdos pečių plotyje, keliai sulenkti, nugara tiesi), turėtum galėti nykščiu paliesti bato priekį. Jei batas pirštus spaudžia – batai netinka. Tada geriau pabandyti puse ar visu dydžiu didesnius. Taip pat reiktų patikrinti, kiek pakyla kulnas – stenkis laikyti padą ant grindų, o pats pasilenk į priekį. Šiek tiek pakilti jis, žinoma, turėtų, bet jei lieka daug laisvos vietos, geriau paieškoti kitų variantų. 

   

 • KAIP IŠSIRINKTI...

  Kaip išsirinkti snieglentę, arba kodėl mes rekomenduojame GNU ir LIBTECH?

      

    Dabartinė snieglenčių rinka tiesiog perpildyta gamintojų ir modelių įvairove... Kasmet atsiranda vis naujų terminų, apibūdinančių lentų formas ir savybes...Kiekvienas gamintojas pristato savo lentas kaip unikalias ir žinoma geriausias.. J Tai kaip gi  tokioje gausybėje išsirinkti tikrai tinkamą snieglentę??

  Viskas yra žymiai paprasčiau. Pirmiausia apie LENTU FORMAS .

  Pagrindinės formos yra dvi. Tai tradicinė "CAMBER" forma bei naujoji "BANANA" arba "ROCKER" forma. Visos kitos formos tai tik dviejų pirmūjų modifikacijos arba "hibridai".

   

  1. Tradicinės "CAMBER" lentos.

  Iki netolimos praeities (2006 m.)visos lentos buvo vienodos formos t.y. ties viduriu buvo išlinkę į viršų (traditional camber). Tokią lentą padėjus ant lygaus paviršiaus, ji prie su paviršium lietėsi 2 taškuose, priekyje ir gale.

  PRIVALUMAI. Tokia forma garantuoja tolygų visos briaunos sukibimą su sniegu posukio metu bei stiprų atsispyrimą (pop)šuolio metu. Stabilumas čiuožiant dideliais greičiais.

   

  TRŪKUMAI. "Neatleidžia" klaidų (didelė kanto kibimo tikimybė). Sunku čiuožti parke, ypač ant kliūčių. Sunku čiuožti puriame sniege, nes reikia labai stipriai spausti galinę koją ir kelti lentos priekį.

   

  KAM REKOMENDUOJAMA? Patyrusiems snieglentininkams čiuožiantiems ypač dideliais greičiais taip pat šokinėjant nuo didelių tramplynų, kai reikia stipraus atsispyrimo (pop). Čiuožiant "Half pipe" trąsoje.

   

  2. BANANA TECH ROCKER

  2006m. JAV gamintojas MERVIN (gamina Lib Tech, GNU ir ROXY snieglentes) pristatė naują lentų formą BANANA TECH ROCKER, ir pradėjo "naują erą" snieglenčių industrijoje. Pagal šią technologiją pagamintos lentos buvo išlenktos priešingai nei "tradicinės" t.y. abu lentos galai buvo pakelti i viršų ir ji su paviršiumi lietėsi vienu tašku, ties lentos viduriu.

    

  Nauja forma buvo iš karto puikiai įvertinta ir profesionalų ir mėgėjų. Čiuožti naujomis lentomis buvo tikras malonumas! Jos buvo puikios visur - parke, puriame sniege, buvo atlaidžios klaidoms, lengvai darė posūkius (carving). Naujosios lentos jau tais pačiais metais pelnė gausybę pristižinių GOOD WOOD apdovanojimų.

  Ir jau sekančiais metais beveik kiekvieno gamintojo kolekcijoje atsirado bent po kelias lentas turinčias "naują" formą... Kiekvienas gamintojas sugalvojo "savo" pavadinimą naująjai lentų formai (reverse camber, rocker, camrock  ir.t.t.). Atsirado daug tarpinų "unikalių" formų kaip camber-banana-camber, flat-banana-flat ir kt. Vienos formos labiau tiko parkui, kitos šuoliams, dar kitos, puriam sniegui. Vis delto visose jose dominavo MERVIN išradimas "banana tech"...

   

  Kyla klausimas kodėl MERVIN neužpatentavo tokio puikaus atradimo??? Atsakymas- todėl, kad "banana" formos snieglentės turi vieną nedidelį trūkuma... tas trūkumas yra nepakankamas briaunos sukibimas su paviršiumi (ypač apledėjusiu). Čiuožiant dideliu greičiu ir darant posukį, ypač ant ledo, lenta praranda sukibimą. Taip atsitinka dėl pakeltų lentos galų ir trumpesnio briaunos sukibimo ilgio.

  Šį trūkumą MERVIN išsprendė su dar vienu savo išradimu (šį karta patentuotu!). Tai MAGNE TRACTION!

   

    Magne Traction tai banguotos lentos briaunos. Tokia briauna su paviršiumi liečiasi 7 taškais (septynios strategiškai išdėstytos bangos) dėka to išlaiko puikų sukibimą ant bet kokio kietumo sniego ir net ant ledo!

  Tik sujungus dvi technologijas Banana Tech Rocker bei Magne Traction, pagaliau buvo pagamintos tobulos lentos!

  Taigi, kokie yra  LibTech ir GNU lentų, "gikluotų" Banana Tech Rocker bei Magne Traction PRIVALUMAI?

  •1.   Puikus lentos sukibimas ant bet kokio kietumo sniego.

  •2.   Pakelti lentos galai "atleidžia klaidas". Lengva mokintis čiuožti.

  •3.   Lengva čiuožti parke (briaunos nekliūna už kliūčių).

  •4.   Lengva čiuožti puriu sniegu, nes nereikia labai stipriai spausti lentos galo. Dėl banana formos, lentos priekis tiesiog pats kyla į virušų .

  •5.   Stabilios čiuožiant dideliu greičiu.

   

  Apibendrinant galima pasakyti kad geriausia Lib Tech ir GNU lentų savybė yra jų universalumas! Su bet kuriuo modeliu galima čiuožti bet kokiomis salygomis ir megejui ir profesionalui! Kai snieglentininkas tiksliau žino savo čiuožimo stilų (parkas, purus sniegas, didelis greitis) jis gali tiksliau pasirinkti modelį pagal savo poreikius.

  Parkui- GNU Street, GNU B-Street (moteriška),Lib Tech Board Scratcher, Lib Tech Skate banana.

  Dideliems kalnams ir puriam sniegui -Lib Tech TRS ir Travis Rice Series, GNU Riders Choice, Magic Banana

  Dideliems greičiams ir šuoliams- Lib Tech Darker series, Jaime Leen Fundamentals.

  Universalios- GNU Carbon Credit ir METAL Guru,

   

  Reikėtų atskirai paminėti tokius modelius kaip Lib Tech T.Rice Pro, Lib Tech TRS, GNU Riders Choice. Šių modelių lentos turi formą vadinamą C2BTX. Tai tradicinės "CAMBER" bei naujosios "BANANA" formų hibridas.

    

  Šios lentos yra puiki alternatyva visiems, kurie mėgsta ir naudoja tradicinės "CAMBER"  formos  lentas. Jos pasižymi visomis geriausiomis pastarūjų savybemis (stabilumas dideliuose greičiuose, didelė atsispyrimo energija (pop)) ir šalia to turi visas gerąsias BANANA TECH savybes: puikiai čiuožia puriame sniege bei yra atlaidžios klaidoms.

   

  TRŪKUMAI: nerasta :)

   

  KAM REKOMENDUOJAMA?

  Visiems, kurie nori atrasti snieglentes iš naujo ir čiuožti su plačia šypsena veide :)

   

  LENTŲ ILGIS.

   

  Lentos ilgį reikėtų tinktis pagal snieglentininko svorį (ne pagal ūgį, kai įprasta manyti!). Kuo didesnis sportininko svoris, tuo ilgesnės lentos kraštinės reikia, kad lenta nenuslystų posūkio metu. Lentelėje apačioje rasite kokią lentą rinktis pagal jūsų svorį.

  Dėl MAGNE TRACTION technologijos, užtikrinančios išskirtinį  briaunos sukibimą, renkantis LIB TECH arba GNU lentą, jos ilgį galima sumažinti 3-5 cm. Trumpesnė lenta bus manevringesnė ir tuo pačiu nepraras puikaus sukibimo net ant ledo.

  LENTOS KIETUMAS.

   

  Kietesnės lentos rekomenduojamoms mėgstantiems didelius greičius, dideliems kalnams. Jos stabilios, bet reikalauja daugiau tikslumo čiuožiant, dėl to kietesnes lentas renkasi labiau patyrę sportininkai.

  Minkštesnės- freestyle stiliaus ir parkų megėjams. Su šiomis lentomis lenga čiuožti per kliūtis, jos "atlaidžios klaidoms".

  Jei mėgstate parką, bet čiuožiate ir dideliuose kalnuose, puriame sniege tai geriausia rinkti vidutinio kietumo lentą.

   

  Daugiau informacijos rasite čia

   http://www.lib-tech.com

   http://www.gnu.com

  http://www.mervin.com/category/awards/

   http://www.gnu.com/category/gnucom/awards/

  Visus kviečiame išbandyti 2015/2016m. LIB TECH ir GNU lentas!

  Dėl pabandymo laiko kreipkitės:

   


  Kaune
  Pramonės pr. 15
  Tel. +370 37 764390
  Mob. Tel. +370 687 22875
  El. paštas ramunas@xpro.lt

  Vilniuje
  S. Žukausko g. 39
  mob. tel. +370 682 49982


  El. paštas matas@xpro.lt

 • TECHNOLOGIJOS...

  SNIEGLENTĖS LIBTECH ir GNU

  JAV firma MERVIN (gamina Lib Tech, GNU snieglentes) naudoja 2 revoliucines technologijas. Tai BANANA TECH ROCKER ir MAGNE TRACTION

  BANANA TECH ROCKER

  Pagal šią technologiją pagamintos lentos yra išlenktos priešingai nei “tradicinės” t.y. abu lentos galai buvo pakelti i viršų ir ji su paviršiumi liečiasi vienu tašku, ties lentos viduriu.

   

  Nauja forma buvo iš karto puikiai įvertinta ir profesionalų ir mėgėjų. Čiuožti naujomis lentomis buvo tikras malonumas! Jos buvo puikios visur - parke, puriame sniege, buvo atlaidžios klaidoms, lengvai darė posūkius (carving). Naujosios lentos iš karto pelnė gausybę pristižinių GOOD WOOD apdovanojimų.

  Nors “banana” formos snieglentės ir buvo labai smagios čiuožti tačiau turėjo vieną nemažą trūkuma... Tas trūkumas yra nepakankamas snieglentės briaunos sukibimas su paviršiumi kai sniegas yra kietas, o ypač, kai trasa apledėjusi .Taip atsitinka dėl pakeltų lentos galų ir trumpesnio briaunos sukibimo ilgio.

  Šį trūkumą MERVIN išsprendė su dar vienu savo išradimu (šį karta patentuotu! ). Tai MAGNE TRACTION!

   

  Magne Traction- tai banguotos lentos briaunos. Tokia briauna su paviršiumi liečiasi 7 taškais (septynios strategiškai išdėstytos bangos). Dėka to snieglentė išlaiko puikų sukibimą ant bet kokio kietumo sniego ir net ant ledo! Banguota kraštinė į ledą įsirėžia kaip banguotas peilis duonai pjaustyti į šviežią batoną

  Sujungus dvi technologijas Banana Tech Rocker bei Magne Traction, buvo pagamintos tobulos snieglentės!

  Taigi, kokie yra LibTech ir GNU lentų, “gikluotų” Banana Tech Rocker bei Magne Traction PRIVALUMAI?

  Puikus lentos sukibimas ant bet kokio kietumo sniego.

  Pakelti lentos galai “atleidžia klaidas”. Lengva mokintis čiuožti.

  Lengva čiuožti parke (briaunos nekliūna už kliūčių).

  Lengva čiuožti puriu sniegu, nes nereikia labai stipriai spausti lentos galo. Dėl banana formos, lentos priekis pats kyla į viršų .

  Stabilios čiuožiant dideliu greičiu.

  Apibendrinant galima pasakyti kad geriausia Lib Tech ir GNU lentų savybė yra jų universalumas! Su bet kuriuo modeliu galima čiuožti bet kokiomis salygomis ir megejui ir profesionalui! Kai snieglentininkas tiksliau žino savo čiuožimo stilų (parkas, purus sniegas, didelis greitis) jis gali tiksliau pasirinkti modelį pagal savo poreikius.

  Parkui- GNU Street, GNU B-Street (moteriška),Lib Tech Board Scratcher, Lib Tech Skate banana.

  Dideliems kalnams ir greičiui bei puriam sniegui -Lib Tech TRS ir Travis Rice Series, GNU Riders Choice, Magic Banana

  Dideliems greičiams ir šuoliams- Lib Tech Darker series, Jaime Leen Fundamentals.

  Universalios- GNU Carbon Credit ir METAL Gnuru,

  Reikėtų atskirai paminėti tokius modelius kaip Lib Tech T.Rice Pro, Lib Tech TRS, GNU Riders Choice. Šių modelių lentos turi formą vadinamą C2BTX. Tai tradicinės “CAMBER” bei naujosios “BANANA” formų hibridas.

  Šios lentos yra puiki alternatyva visiems, kurie mėgsta ir naudoja tradicinės “CAMBER” formos lentas. Jos pasižymi visomis geriausiomis pastarūjų savybemis (stabilumas dideliuose greičiuose, didelė atsispyrimo energija (pop)) ir šalia to turi visas gerąsias BANANA TECH savybes: puikiai čiuožia puriame sniege bei yra atlaidžios klaidoms.

  FLOW apkaustai snieglentėms

  FLOW naudoja keletą unikalių technologijų, kurios daro šios firmos apkaustus labai patogius naudoti ir garantuoja puikią kontrolę ledžiantis nuo kalno.

  RECLINING HIBACK- atlenkiama galinė apkausto dalis. Šios technologijos dėka, apkaustas užsegamas ir atsegamas vienu judesiu, t.y. atlenkiant arba užlenkiant apkausto galinę dalį. Viskas trunka keletą sekundžių, be to, užsegant apkaustus, nereikia sėstis ant sniego.

  ACTIVE STRAP TECHNOLOGY. Ši technologija derinama su Reclining Hiback. Atlenkiant galinę apkausto dalį kartu automatiškai pakyla apkausto dalis laikanti viršutinę bato dalį. Taip padidėja tarpas per kurį batas įstatoma į apkaustą. Žymiai palengvėja atsistojimas į apkaustus ir jų užsegimas.

  .

  ROCKERED BASEPLATE- išlenkta apkausto bazė (pagrindas kuriuo apkaustas tvirtinamas prie snieglentės). Tokiu būdu sportininko energija tiesiogiai perduodama snieglentei. Pakelti bazės kraštai, posūkio metu, leidžia snieglentei linkti per išilginę ašį tuo garantuoja komfortišką ir kontroliuojamą čiuožimą.

  DEELUXE SNIEGLENČIŲ BATAI

  THERMO FLEX – tai technologija kai vidinis (minkštas) batas specialioje krosnelėje yra įkaitinamas iki 90-110 laipsnių temperatūros ir aušdamas įgauna tikslią kojos formą.

  RIPCURL SLIDINĖJIMO APRANGA SU 37.5 TECHNOLOGIJA

  Kai temperatūra prie žmogaus odos yra 37,5 laipsnių Celsijaus- žmogus jaučiasi komfortiškai. Taip pat mes jaučiamės gerai, kai drėgnumas prie kūno paviršiaus yra 35,5%.

  Audiniai, pagaminti pagal 37,5 technologiją, pasižymi savybe išgąrinti drėgmę prikausomai nuo kūno temperatūros ir palaikyti optimalią temperatūrą bei drėgnumą. Kuo intensyviau sportininkas juda, tuo didesnė yra jo kūno paviršiaus temperatūra, tuo daugiau audinys išgąrina dregmės. Jei sportininkas juda ne taip intensyviai, audinys, reaguodamas į kūno temperatūrą, išgąrina mažiau drėgmės, tuo pačiu neleisdamas kūnui per daug atvėsti. Tokiu būdu sukuriamas optimalus mikroklimatas ir sportininkas jaučiasi komfortiškai nepriklausomai nuo judėjimo intensyvumo.

  Kiti 37,5 technologijos privalumai:

  Audinys džiūsta 5 kartus greičiau nei kiti panašus audiniai

  Gamybai naudojamos natūralios medžiagos, todėl kūnas nesiliečia su dirginančiomis cheminėmis medžiagomis.

  Aktyvios 37,5 dalelės yra pačiame audinyje, todėl savybės išlieka nepriklausomai nuo skalbimų skaičiaus.

  Drėgmės garinimas- 40K.

  Atsparumas vandeniui -30K.